1. Ko nozīmē šie datu aizsardzības nosacījumi?

Šie datu aizsardzības nosacījumi (turpmāk tekstā – „Datu aizsardzības nosacījumi“) nosaka
nosacījumus, kas jāievēro visiem www.ecosh.lv vietnes (turpmāk tekstā – „Vietne“)
lietotājiem (turpmāk tekstā – „Lietotāji“).

Tiek uzskatīts, ka Lietotājs ir iepazinies un ir devis piekrišanu ievērot Datu aizsardzības
nosacījumus apmeklējot Vietni, pieslēdzoties Vietnes sistēmai un (vai) iegādājoties kādu no
Vietnē pārdotajiem produktiem. Lietotājs, kurš nepiekrīt kadam no Datu aizsardzības
nosacījumiem zaudē tiesības apmeklēt Vietni, pieslēgties tai un izmantot visu, un (vai) dažus
no Vietnē sniegtajiem pakalpojumiem.

2. Kādus Jūsu datus mēs apstrādājam un kādiem nolūkiem?

Sniedzot Jums pakalpojumus Vietnē, Pakalpojuma sniedzējs (uzņēmums Ecosh Life O, uzņēmuma kods: 11553251, adrese: Kadaka tee 4, Tallina, Harju apriņķis, 10621, Igaunija) var apkopot, uzglabāt un izmantot šādu personisko informāciju:

 • reģistrējoties un (vai) pērkot preces tiešsaistē – vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs un cita informācija, kas nepieciešama preču pasūtīšanai un piegādei;
 • informāciju par Jūsu datoru/ citām ierīcēm, par apmeklējumiem un pirkumiem Vietnē, ieskaitot Jūsu IP adresi, interneta savienojuma laiku un datumu;
 • jebkuru cita informāciju, kuru Jūs jebkurā laikā varat iesniegt, izmantojot mūsu Vietni, sniegtos pakalpojumus, vai sazinoties ar mums.

3. Sīkdatnes

Sīkdatnes satur informāciju, ko tīmekļa serveris nosūta pārlūkprogrammai, kuru tīmekļa pārlūkprogramma saglabā. Lai analizētu šīs vietnes lietošanu, mēs izmantojam Google Analytics un citus līdzīgus rīkus. Šie rīki ģenerē statistiku un citu informāciju par Vietnes lietošanu izmantojot sīkdatnes, kas tika saglabātas Lietotāju datoros un citās ierīcēs. Vietnes apmeklējuma informāciju var izmantot, lai izveidotu interneta lietošanas pārskatus. Šo informāciju glabā Google vai cits pakalpojumu sniedzējs. Sīkdatnes izmantojam arī tādēļ, lai mēs varētu Jūs identificēt kā iepriekšēju Vietnes lietotāju.

Lai iegūtu papildinformāciju par Vietnē izmantotajām sīkdatnēm, apmeklējiet vietni www.aki.ee/et/kupsised. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj noraidīt visas sīkdatnes, bet dažas tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj noraidīt tikai trešo valstu sīkdatnes. Tādējādi, atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas, Jūs varat noraidīt dažas vai visas sīkdatnes, taču ņemiet vērā, ka visu sīkdatņu bloķēšana negatīvi ietekmēs šīs Vietnes izmantošanu un Jūs nevarēsiet izmantot visas Vietnes funkcijas.

Ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu lietošanai un (vai) vēlaties atsaukt savu piekrišanu, lūdzu, informējiet mūs rakstot uz e-pastu informacija@ecosh.lv

4. Personas datu izmantošana

Personas datus, kurus mēs ievācam, drīkst izmantot tikai šajos Datu aizsardzības noteikumos norādītajiem mērķiem.

Mēs varam izmantot Jūsu personisko informāciju:

 • piekļuves nodrošināšanai mūsu Vietnei un pakalpojumiem;
 • līguma noslēgšanai ar Jums un tā izpildei;
 • šajā vietnē iegādāto preču piegādei;
 • rēķinu sastādīšanai un nosūtīšanai;
 • Jūsu veikto maksājumu iekasēšanai;
 • ziņojumu nosūtīšanai, un saziņai ar Jums;
 • lai parādītu informāciju par iepriekš iegādātajām precēm un pirkuma grozu;
 • lai nosūtu Jums informāciju ar e-pasta starpniecību vai caur citiem kanāliem par mūsu jaunumiem un citiem pakalpojumiem, kuri, Jūsuprāt, Jums ir nepieciešami (Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šo ziņu un informācijas saņemšanas, nosūtot mums e-pastu vai noklikšķinot uz interaktīvās saites zem paziņojuma, ja nākotnē nevēlaties saņemt mārketinga paziņojumus).

Jūsu personas dati netiks uzglabāti ilgāk, nekā nepieciešams mērķim, kuram šie dati tika ievākti. Ja personas dati kļūst lieki vai beidzas to derīguma termiņš, tie tiek iznīcināti.

Jūsu personas datu pārzinis ir Ecosh Life OÜ. Ecosh Life OÜ sniegs Jūsu personas datus, kas nepieciešami maksājumu apstrādei, UAB OPAY solutions:

UAB OPAY solutions
Uzņēmuma kod: 302664558
Bokšto g. 1-4, LT-01126, Viļņa

Tiešais mārketings

Uzņēmums var elektroniski (e-pastā vai citādi) nosūtīt Jums informāciju par produktiem, kas ir līdzīgi tiem produktiem, kurus esat iegādājies Vietnē, un nosūtīt Jūsu datus tiem datu saņēmejiem, kuri izmanto Jūsu personisko informāciju, kuru Jūs nosūtīsiet Vietnes administratoram tiešā mārketinga nolūkos, kas saistīti ar Vietni. Šo datu saņēmēju saraksts var mainīties, taču mērķi paliks nemainīgi; ja vēlaties saņemt datu saņēmēju sarakstu, lūdzu, informējiet mūs rakstot uz e-pastu informacija@ecosh.lv.

Ja nevēlaties saņemt tiešā mārketinga piedāvājumus, par šo atteikumu paziņojiet mums rakstot uz e-pastu informacija@ecosh.lv, vai noklikšķiniet uz saites, kura būs redzama saņemtajā ziņojumā.

5. Datu atklāšana

Pakalpojumu sniedzējs var atklāt informāciju par Jums saviem darbiniekiem, vadītājiem, brokeriem, piegādātājiem un apakšuzņēmējiem, ja tas ir nepieciešams Vietnē iegādāto preču piegādei, lai parādītu Jūsu iepriekšējo pirkumu vēsturi, vai citiem mērķiem, kas noteikti šajos Datu aizsardzības noteikumos.

Mēs varam arī atklāt informāciju par Jums, ja:

 • mums tas jādara ar likumu;
 • mums ir jāaizstāv savas tiesības vai intereses.

Personas dati netiek nodoti trešajām personām vai citiem mērķiem, kas nav norādīti šajos Datu aizsardzības nosacījumos.

6. Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Igaunijas Republikas personas datu aizsardzības likumu un citām piemērojamām juridiskām prasībām. Apstrādājot Jūsu personisko informāciju, mēs piemērojam tehniskos drošības pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, pārveidošanu, izpaušanu un jebkādu citu nelikumīgu apstrādi.

Ir zināms, ka personas datu pārsūtīšana internetā nav droša, tādēļ, mēs nevaram garantēt drošu datu pārraidi interneta tīklos.

7. Jūsu tiesības un piekrišana

Reģistrējoties kā Vietnes lietotājam, un izmantojot Vietnē sniegtos pakalpojumus, ieskaitot preču iegādi, Jūs atzīstat, ka esat izlasījis un piekrītat šiem Datu aizsardzības nosacījumiem, un pilnvarojat mūs ievākt, uzglabāt, organizēt, izmantot un apstrādāt visus šeit norādītos un mums atsūtītos personas datus, brīdī, kad Jūs izmantojat Vietni saskaņā ar šiem Datu aizsardzības nosacījumiem.

Jūs varat iesniegt pieprasījumu rakstiski (pa pastu vai e-pastu), ja vēlaties informāciju par to, kādus Jūsu personas datus un no kādiem avotiem pakalpojumu sniedzējs tos ir apkopojis, kādiem nolūkiem tie tiek apstrādāti, un kuriem adresātiem tie tiek pārsūtīti. Mēs atbildēsim uz šādiem pieprasījumiem likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. Centīsimies Jums sniegt informāciju pēc iespējas ātrāk, bet parasti tas notiek 30 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

Pēc Jūsu pieprasījuma, šī informācija Jums tiks sniegta rakstiski, uz Jūsu mājas vai e-pasta adresi. Informācija par to, kuri no Jūsu personas datiem ir apkopoti, no kādiem avotiem, kādiem nolūkiem tie tiek apstrādāti un kuriem saņēmējiem tie ir sniegti iepriekšējā gada laikā, tiks sniegta bez maksas, vienu reizi gadā. Ja mums ir šaubas par pieteikuma iesniedzēja identitāti, mums ir tiesības pēc pieprasījuma pieprasīt personas apliecību vai tās kopiju no personas, kas ar mums sazinās.

Jums ir tiesības pieprasīt, lai tiktu izlaboti nepareizi personas dati, pieprasīt savu datu apstrādes apturēšanu (izņemot uzglabāšanu), ja dati tiek apstrādāti, pārkāpjot šos Datu aizsardzības noteikumus, nosūtot mums rakstisku pieprasījumu (pa pastu vai e-pastu). Pēc Jūsu rakstiskā pieprasījuma visa Jūsu personiskā informācija, ieskaitot pirkumu vēsturi, var tikt noņemta. Ja saņemot pieprasījumu, mums rodas šaubas par pieteikuma iesniedzēja identitāti, mums ir tiesības pieprasīt personai, kas ar mums sazinās, personas apliecību vai tās kopiju.

8. Jūsu atbildība

Pievienojoties mūsu Vietnei, Jūs esat atbildīgs par savas paroles un lietotāja datu konfidencialitāti, kā arī par visām citām darbībām (pasūtījuma datu iesniegšanu utt.), kas saistīti ar mūsu Vietni. Ja mūsu Vietnē sniegtos pakalpojumus izmanto trešā persona, izmantojot Jūsu pievienošanās datus, mēs pieņemam, ka Jūs šai personai esat sniedzis savus datus. Ja esat pazaudējis pievienošanās datus, nekavējoties sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu informacija@ecosh.lv.

Jūs esat atbildīgs par to, lai informācija, kuru Jūs iesniedzat mums būtu pareiza, precīza un pilnīga. Ja Jūsu iepriekš iesniegtā (kontaktinformācija) informācija ir mainījusies, lūdzu, paziņojiet par to rakstot mums uz e-pastu. Mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem, kuri var rasties, ja Jūs mums esat iesniedzis nepareizus vai neprecīzus datus, vai arī, ja Jūs neesat mums paziņojis par izmaiņām.

9. Datu aizsardzības noteikumu izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunot vai mainīt Datu aizsardzības nosacījumus. Atjaunotie vai grozītie Datu aizsardzības nosacījumi stājas spēkā brīdī, kad tie tiek publicēti Vietnē. Lai Jūs būtu informēts par iespējamām izmaiņām Datu aizsardzības nosacījumos, iesakām periodiski pārbaudīt šo lapu, lai pārbaudītu, vai ir kas mainījies, un, vai piekrītat atjaunotajiem Datu aizsardzības nosacījumiem.

10. Kontaktinformācija

Ja Jums ir radušies jautājumi saistībā ar Datu aizsardzības nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: informacija@ecosh.lv

Mūsu, kā datu pārdvaldītāju, rekvizīti:
Ecosh Life OÜ
Juridiskās personas kods: 11553251