Interneta veikala vispārīgie lietošanas noteikumi

 1. Noteikumu derīguma termiņš

  Šie produktu pasūtīšanas nosacījumi (turpmāk – “Noteikumi”) regulē tiesiskās attiecības, kas noslēgtas starp Ecosh Life OÜ (turpmāk – “Pārdevējs”), tirdzniecības vides www.ecosh.lv īpašnieku (tupmāk – “interneta veikals”) un personu, kas veicis pasūtījumu (turpmāk – Pircējs), iegādājoties produktus veselībai (turpmāk – Produkti).

  Jautājumus, kas norādīti interneta veikala Noteikumos un nosacījumos, regulē Igaunijas Republikā spēkā esošie likumi.

  Pārdevējs patur tiesības mainīt šos Noteikumus un nosacījumus. Par izmaiņām un papildinājumiem Noteikumos un nosacījumos tiks paziņots interneta veikala mājas lapā. Noteikumu un nosacījumu grozījumi stājas spēkā pēc attiecīgā grozījuma vai papildinājuma publicēšanas interneta veikala mājas lapā.

  Ja pasūtījums interneta veikalā tika veikts pirms Noteikumu un nosacījumu grozījumu stāšanās spēkā, pasūtījumam tiks piemēroti vecie Noteikumi, ja vien Noteikumos nav noteikts citādi.

  Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā mainīt interneta veikalā pārdoto produktu cenas, ja vien Noteikumos un nosacījumos nav noteikts citādi.

  Ja iepirkumu grozam ir pievienoti Produkti, bet vēl nav veikts pasūtījums interneta veikalā, cenas maiņas gadījumā ir jāmaksā tā cena, kura ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī.

 2. Cenas un piegādes izmaksas

  Interneta veikala pārdotajai precei tiks piemērota tā cena, kas norādīta pie preces.

  Visas internetā norādītās cena ir eiro valūtā (€).

  Visas cenas norādītas ar PVN.

  Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas. Piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētās piegādes metodes. Piegādes cenas un metodes atradīsiet šeit.

 3. Iepirkumu grozs un pasūtījuma veikšana

  Iepirkumu grozs tiks izveidots tad, kad atlasīsiet vēlamos Produktus un nospiedīsiet uz pogas “Pievienot grozam”. Produktu pievienošana iepirkumu grozam klientam neuzliek pienākumu šos Produktus iegādāties. Līdz sava sūtījuma apstiprināšanai, Jūs jebkurā laikā varat mainīt, pievienot vai izņemt Produktus no groza.

  Lai veiktu pasūtījumu Interneta veikalā, iepirkumu groza lapā noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt”, pēc tam Jums būs nepieciešams apstiprināt, ka piekrītat Interneta veikala Noteikumiem un nosacījumiem. Jums būs jāievada arī personas dati, kas nepieciešami preces piegādei – rēķina izveidošanai. Jums būs jāizvēlas arī piegādes un apmaksas veids.

  Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu brīdī, kad esat samaksājis par interneta veikalā veikto pasūtījumu, izmantojot tiešsaistes banku, un nospiežot uz pogas “Atpakaļ uz veikalu”, pēc kura interneta veikals Jums parādīs pasūtījuma / maksājuma apstiprinājumu. Klients saņems arī interneta veikala pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pasta adresi, kuru būs norādījis veicot pasūtījumu.

  Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, pasūtījums tiek nosūtīts Pārdevējam, kur tas tiek apstiprināts un nosūtīts atbilstoši Jūsu izvēlētajai piegādes metodei.

  Norādot piegādes vietu, lūdzu, rūpīgi pārskatiet sniegto informāciju, un pārliecinieties, ka visa iesniegtā informācija ir pareiza. Uz šīs informācijas pamata mēs sūtījumu pabeigsim un veiksim tā piegādi.

  Veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka viņam ir nepieciešamās tiesības un pilnvaras veikt darījumu. Pircējs, kurš ir nepilngadīgs (t. I., Persona, kura ir jaunāka par 18 gadiem), apstiprina, ka piekrīt Noteikumiem, un, ka viņa likumīgais pārstāvis ir devis piekrišanu darījuma veikšanai.

  Persona, kas noslēdz Produktu pirkuma-pārdošanas līgumu, ir persona, kas maksā par Produktiem.

  Produkta pirkšanas-pārdošanas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu (līgums stājas spēkā), kad uz Pircēja norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, pamatojoties uz iepirkumu grozu.

 4. Pasūtījuma noformēšana un Produktu piegāde

  Ja esat samaksājis par Produktiem (apstiprinājis pasūtījumu), Pārdevējs ne vēlāk kā trīs darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas pārbaudīs pasūtījuma detaļas un noorganizēs pasūtījuma izpildi atbilstoši izvēlētajai piegādes metodei, ja vien kāds no šajos Noteikumos norādītajiem nosacījumiem neļauj to izpildīt.

  Pēc maksājuma saņemšanas, Produkti tiks piegādāti uz Jūsu izvēlēto sūtījuma saņemšanas vietu.

  Piegādes laiks parasti aizņem līdz 5 darba dienām, ja vēlaties saņemt detalizētāku informāciju par piegādes laiku, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: informacija@ecosh.lv.

  Produkti tiks piegādāti uz piegādes adresi, kuru izvēlējāties veicot pasūtījumu. Mainīt galamērķi vēlāk vairs nebūs iespējams.

  Pārbaudiet sniegto datu precizitāti, lai izvairītos no kavēšanās un pārpratumiem piegādes laikā. Pārdevējs nav atbildīgs par Produktu piegādes aizkavēšanos un jebkādiem pārpratumiem, ja kavēšanās vai pārpratums ir saistīts ar Jūsu norādīto datu neprecizitāti.

  Pirms produkta lietošanas, uzmanīgi izlasiet produkta instrukciju, ja tāda ir, un informāciju, kas redzama uz iepakojuma.

  Pircējs, piekrītot Noteikumiem, piekrīt, ka, ja Pircējs neizņems Produktus no pakomāta pakalpojumu sniedzēja noteiktajā termiņā, Produkti tiks atgriezti Pārdevējam. Summa par atgriezto preci un piegādi Pircējam netiks atmaksāta.

  Ja Pircējs nav saņēmis Produktus 4.7. punktā norādīto iemeslu dēļ, Pircējam ir tiesības sazināties ar Pārdevēju un pieprasīt Produktu piegādi no jauna, ja Pārdevējs nav izsaiņojis vai iznīcinājis Produktus, kas atrodas iepakojumā. Ja Pircēja iesaiņotie Produkti nav izsaiņoti un iznīcināti, Pārdevējs vēlreiz mēģinās Produktus nosūtīt Pircējam; pircējam vairs nebūs jāmaksā par Produktiem atkārtoti, bet būs jāmaksā piegādes maksa.

 5. Apmaksa

  Norēķinoties par precēm Ecosh.lv interneta veikalā, Jūs tiksiet novirzīts uz OPAY sistēmu, kur varēsiet izvēlēties sev ērtāko norēķinu veidu.

  Lai veiktu maksājumu interneta veikalā, pasūtījumu lapā izvēlieties kādu no piedāvātajām OPAY norēķinu sistēmas opcijām.

  Pēc datu ievadīšanas un atbilstošā maksājuma veida izvēles noklikšķiniet uz pogas “Iesniegt pasūtījumu”.

  Interneta veikala pasūtīšanas vidē veiktais pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu, ja esat par to samaksājis, izmantojot OPAY norēķinu sistēmu, un esat noklikšķinājis uz saites “Atpakaļ uz interneta veikalu”. Tāpat, no interneta veikala uz Pircēja ievadīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Ja vienas darba dienas laikā pēc apmaksas no interneta veikala nesaņemat ziņojumu par pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: informacija@ecosh.lv.

  Jūsu personas datu pārzinis ir Ecosh Life OÜ. Ecosh Life OÜ iesniegs Jūsu personas datus, kas nepieciešami maksājuma apstrādei, UAB OPAY solutions:

  UAB OPAY solutions
  Uzņēmuma reģ.nr.: 302664558
  Bokšto g. 1-4, LT-01126, Viļņa