Ecosh ir pirmais Igaunijas augstas kvatitātes uztura bagātinātāju un vitamīnu ražotājs un pārdevējs.

Lai iegūtu lielāku klientu un partneru uzticību, mēs vēlamies būt pēc iespējas pārredzamāki, sniedzot visaptverošu pārskatu par produkta izcelsmi, procesa aprakstu, vērtībām un principiem.

Ecosh uztura bagātinātāju – izcelsme, kvalitāte un ražošanas process

ECOSH ir visstraujāk augošais uztura bagātinātāju uzņēmums Igaunijā, kas ražo un pārdod šķidrus un pulverveida uztura bagātinātājus (probiotikas, fermentus, vitamīnus, augu pulverus, eļļas, minerālvielas). 99 % no ECOSH produkcijas tiek ražoti Igaunijā.

Produktu ražošanai nepieciešamās izejvielas tiek iegūtas no dažādām pasaules valstīm, no labi zināmiem un sertificētiem rūpniecības uzņēmumiem , galvenokārt no Anglijas, bet daļa arī no ASV, Francijas, Igaunijas, Brazīlijas, Taivānas un citām Āzijas valstīm.

Piemēroti piegādātāji un izejvielas tiek rūpīgi atlasītas saskaņā ar starptautiski atzītiem kvalitātes sertifikātiem:

 • FSSC 22000
 • BRC
 • IFS
 • ISO
 • Bioloģiski
 • Halal
 • un izejvielu analīzes sertifikātu (COA – Certificate of Analysis).

ECOSH UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Dabīgas un organiskas sastāvdaļas

Mūsu produktos izmantotās dabiskās pullulāna kapsulas atbilst visprasīgāko klientu vajadzībām:

 • Pirmkārt, pullulāna polisaharīda kapsulām ir tīrs sastāvs.
 •  Otrkārt, šīs kapsulas ir augu izcelsmes, kristāldzidras, iegūtas, fermentējot dabīgi tīru cieti.
 • Treškārt, un pats galvenais, mūsu uztura bagātinātāji nesatur konservantus, nesatur ĢMO un nesatur alergēnus.

ECOSH produktos izmantotās polisaharīda pullulāna kapsulas ir augu izcelsmes.

Uzticami un pārbaudīti augstas kvalitātes uztura bagātinātāji

Lai izstrādātu produktu receptes, mēs sadarbojamies ar pazīstamiem mūsu nozares pētniekiem, ārstiem un universitātēm, piemēram, Tallinas tehnoloģijas universitāti. Atļauto vielu un izejvielu attiecību kontrolē Igaunijas Valsts zāļu aģentūra, un produkta atbilstību un uzticamību pārbauda Lauksaimniecības un pārtikas pārvalde. Produkti atbilst prasībām un ir reģistrēti Igaunijas, Lietuvas un Latvijas uztura bagātinātāju kontroles institūciju informācijas sistēmās, kas ir publiski pieejamas visiem.

 Lai izstrādātu produktu receptes, mēs sadarbojamies ar pazīstamiem mūsu nozares pētniekiem, ārstiem un universitātēm, piemēram, Tallinas tehnoloģijas universitāti.

ECOSH UZTURA BAGĀTINĀTĀJ

Mēs garantējam, ka izmantotās izejvielas ir drošas un tīras 

ECOSH uztura bagātinātājos izmantotās sastāvdaļas tiek pakļautas mikrobioloģiskai un ķīmiskai analīzei dažādās valsts un privātās laboratorijās, lai nodrošinātu visu sastāvdaļu drošību. 

Mikrobioloģiskā un ķīmiskā analīze apstiprina, ka izejvielās un produktos nav pelējuma, rauga, patogēnu (Salmonella, E. coli, Listeria), smago metālu (arsēns, svins, kadmijs, dzīvsudrabs) un citu bīstamu vielu.

Analīzēs arī nosaka, vai produkts satur pietiekami daudz atļauto aktīvo vielu, piemēram:

 • vitamīnus A, B, C, D un citus.
 • minerālus – magniju, cinku, selēnu,
 • vai citus augu izcelsmes vielas.

Visas iepriekš uzskaitītās ECOSH uztura bagātinātāju sastāvdaļas ir pārbaudītas, tās ir drošas lietošanai, un visi produkti satur pietiekami daudz atļauto aktīvo sastāvdaļu.

ECOSH UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

ECOSH ir piešķirts ISO 22000: 2018 kvalitātes sertifikāts 

Saistībā ar uzņēmuma straujo izaugsmi un, lai nodrošinātu vēl lielāku uzticamību, 2020. gada sākumā ECOSH komanda nolēma iegūt starptautiski atzītu ISO kvalitātes sertifikātu. Mēs vēlamies nodrošināt stingru pārtikas nekaitīguma prasību ievērošanu, mēs pastāvīgi rūpējamies par to, lai darba organizācija būtu pēc iespējas efektīvāka un pārredzamāka, lai mēs piedāvātu saviem patērētājiem drošus un efektīgus produktus.

Sertifikācijas kompānija ‘’Bureau Veritas’’ piešķirtais ‘’Ecosh Life ISO 22000: 2018’’ sertifikāts ar numuru EST208720F vispirms apstiprina, ka uzņēmums atbilst Eiropas Pārtikas nekaitīguma vadības sistēmas kvalitātes standarta prasībām. Sertifikāts arī apliecina mūsu apņemšanos būt pēc iespējas profesionālākiem un konsekventākiem savā biznesā.

ECOSH produktu ražošanas vadības sistēma un visi produkti atbilst starptautiski atzītu kvalitātes standartu prasībām.

ECOSH UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Ko nozīmē ISO?

Termins ISO (International Organization for Standardization) nozīmē Starptautisko standartizācijas organizāciju federāciju, kurai ir tiesības izsniegt sertifikātus uzņēmumiem, kas atbilst kvalitātes prasībām.

‘’ISO’’ skaitļi 22000: 2018 norāda, ka produktu ražošanā tiek ņemtas vērā (pastāvīgi atjauninātas) pārtikas nekaitīguma prasības, kas nodrošina pārtikas, produktu un pakalpojumu drošību.

Produkti tiek ražoti arī saskaņā ar Eiropas Savienības Pārtikas higiēnas regulas prasībām un HACCP principiem. HACCP (bīstamības analīzes kritiskais kontroles punkts) ir bīstamības kontroles plāns, kas identificē visus ražošanas posmus un novērtē iespējamos riskus un apdraudējumus, lai nodrošinātu pircējam drošu produktu.

ISO vadības sistēma ņem vērā arī citus pārvaldības principus, piemēram:

 • uzmanības sniegšana klientam,
 • pastāvīga uzlabošanas sistēma,
 • atbilstība normatīvajiem aktiem,
 • uz procesu orientēta pieeja,
 • vadība,
 • cilvēku iesaistīšanās un
 • attiecību vadība.

 ISO standarts ir ievērojami palīdzējis uzņēmumam organizēt un vienkāršot visu uzņēmuma struktūru.

ECOSH UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

Ekoloģija – rūpes par nākotni

Vairums Ecosh produktu ir ekoloģiski, taču šī informācija vēl nav nonākusi pie patērētāja, jo tā nav norādīta uz mūsu produktu etiķetēm. Esam iesnieguši pieteikumu, tādēļ, mēs ceram, ka jau pavisam uz mūsu produktiem būs redzams ekomarķējums.

ECOSH rūpējas par nākotni –  tādēļ mūsu produkti ir tīri un kvalitatīvi, tieši tas, kas ir nepieciešams mums un mūsu klientiem.

Mums rūp nākotne, tādēļ mūsu produkti ir tīri un kvalitatīvi, tieši tas, kas ir nepieciešams mums un mūsu klientiem. Mēs rīkojamies godīgi un atklāti, ievērojot likumus, pārtikas nekaitīguma prasības un noteikumus. Mēs uzdrīkstamies izcelties pārējo vidū un laist tirgū visnovatoriskākos un inovatīvākos produktus. Mūsu uzņēmums ir dzīvesprieks un cerību pilns, ka pasaule kļūs arvien labāka. 

Jūsu,

ECOSH

Atbildēt